Ošetření pokožky Omniluxem : fotorejuvenace, odstranění akne a zánětů kůže

Pomocí unikátní fotonové techniky ostaníme aktivní vformu akne a jeho zánětlivé změny kůže, zklidňujeme kůži po léčebných zákrocích a provádíme neinvazivní rejuvanaci pokožky.

Fototerapie OMNILUXEM

Světová novinka v oblasti estetické dermatologie produkuje speciální úzkopásmové světlo – ve spektru viditelného červeného světla o určité vlnové délce. Léčba přístrojem Omnilux má celou řadu pozitivních účinků, včetně cílené likvidace bakterií způsobujících akné, zlepšuje celkové hojení zánětlivých procesů a zejména stimuluje regenerační pochody tkání a výrazně zvyšuje imunitní systém pokožky, což má významný vliv na proces stárnutí pleti.

Systém se skládá z různých typů přístrojů – každý vydává jinou barvu světla a každý má jiný účinek. Tak například Omnilux Blue slouží k léčbě akné, Omnilux Plus je ideální k hojení ran a Omnilux Revive k omlazení pleti.

Ošetření pleti a kůže přístrojem OMNILUX aktivuje určité biologické reakce a přeměňuje světelnou energii na buněčné stavební bloky, které tělo potřebuje pro zdravou pokožku. Dochází zejména ke zvýšené aktivitě buněk, které se stávají propustnější, a tím výborně reagují na vnější podněty, dále dochází k intenzivnímu okysličení a detoxikaci kůže.

Lampa Omnilux Plus Revive podporuje:

  • tvorbu kolagenu v pokožce
  • redukuje vrásky
  • celkově omlazuje pleť
  • zmírňuje svalové napětí
  • světlo působí v hloubce tkání
  • je nedílnou součástí léčby akné

Akné

Rejuvenace kůže

Vitiligo